Kiedy konto zostanie przez nas zaakceptowane?

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko, które użyte zostaną podczas rejestracji muszą być prawdziwe. Nie akceptujemy kont z nieprawdziwymi danymi w tych polach.

E-mail

Podany e-mail musi być poprawny i powiązany z firmą, której dane użyte są do rejestracji. Nie akceptujemy kont założonych z prywatnych adresów mailowych. Na podany adres zostanie wysłany link aktywacyjny. Jeśli podany zostanie błędny e-mail, to link nie dotrze do osoby rejestrującej się.

Nazwa firmy, NIP, adres

Nazwa firmy, jej dane szczegółowe (typu: NIP, adres, numer telefonu) muszą zostać wypełnione bardzo dokładnie i muszą być prawdziwe. Każde pole musi zostać wypełnione. Nie akceptujemy kont, których dane są wypełnione błędnie bądź gdy dane są niepełne.

Warunki użytkowania

Osoba rejestrująca sie musi zapoznać się i zatwierdzić warunki użytkowania strony.

Profil i strategia rynkowa

Zastrzegamy sobie prawo do nieakceptowania próśb o rejestrację w przypadku, gdy firma rejestrująca się nie odpowiada naszemu profilowi klienta i przyjętej przez nas strategii rynkowej.

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do czasowego zablokowania lub całkowitego usunięcia kont użytkowników, którzy nie postępują zgodnie z warunkami i zasadami korzystania z naszej strony internetowej!